Nadpřirozený světKdo nevěří,nevidí

Andělé zvěrokruhu

Publikováno 20.06.2015 v 08:46 v kategorii Andělé, přečteno: 451x

Beran -Kamael
Býk -Hagiel
Blíženci -Rafael
Rak -Gabriel
Lev -MIichae
Panna -Rafael
Váhy -Hagiel
Štír -Azael a Kamael
Střelec -Zadkiel
Kozoroh -Kassiel
Vodnář -Uriel a Kassiel
Ryby -Asariel a Zadkiel

Komentáře

Celkem 11 komentářů

 • mimosa 11.08.2015 v 00:19 zadkiel fakt?


 • ✿Terez✿ 13.08.2015 v 17:05 ano, zadkiel :D znamená „Boží spravedlnost". Je pokládán za archanděla milosrdenství a shovívavosti, snad proto, že zabrá­nil Abrahamovi v obětování jeho syna Izáka Bohu.


 • štířice 26.08.2015 v 22:52 a co je Azael a Kamael


 • ✿Terez✿ 27.08.2015 v 11:11 Azael- jeden z 2 andělů, (další je Ouza(Aza))
  sestoupili z nebes a byli svrženi.

  Kamael- anděl z řady sil, personifikace božské spravedlnosti, anděl krásy.


 • lízátko 31.08.2015 v 20:40 jsem taky štír má to něco společnýho že byl jako jedinej svržen?určitě to není jen tak určené protože se o Azaela zajímám a přečetla jsem o něm hodně ale netušim co si mám myslet moha by si sem hodit nějakej článek?ʕ •ᴥ•ʔ


 • ✿Terez✿ 01.09.2015 v 05:49 Pokusím se něco takového najít ;)


 • mensa 16.10.2015 v 22:17 Tak jako lidé vznikly z prachu, tak mi žijeme z hříchu. Není většího anděla, jak je anděl smrti, protože anděl, který slouží Bohu neví, co je to bolest ..!
  Za dávných časů, kdy ještě lidé nebyli takový zkažený, když ještě chápali podstatu tohoto světa, ale nechápali podstatu našeho světa, žil anděl jménem Azazel. Nebyl jako ostatní andělé, trápila ho myšlenka. Proč by andělé měli být otroky? K této myšlence se přidávalo stále více andělů, ale před Bohem všechno zamlčeli. Jednou, když všude nastal zmatek, Azazel vzal všechny, který se Bohu obrátili zády a zmizely za nebeskou bránou - Ve světě lidí. Jenže Bůh nesměl dopustit smíchání krve, tak na Zem vyslal Vojsko Nebeské, které vyhladilo z povrchu zemského všech andělů. Alespoň si to mysleli, ale když se vrátili zpět k Bohu, úžasem oněměli. Na Zemi spatřili Azázela a jeho armádu Andělů Smrti, který se slovy: "Toto je peklo!" Zmizely v jeskyni Mrtvých duší ... V díře, která představovala nekonečné zkázu, smrt a bolest. Od té doby se na Zemi sem - tam pritúla anděl smrti, dojde ke smíchání dvou ras a následnému boji Armády nebeské a Andělů smrti. Protože Anděl není otrok ani sluha, anděl je SMRT ..!

  Rasa: Anděl
  Věk: Dožívají se miliony let
  Životní energie: Z mrtvých duší
  Zbraň: Nebeský oheň
  Citlivé místo: Kořeny křídel
  Zbarvení pleti: Bledé

  Charakteristické znaky: Většinou jsou oblečeni v tmavém, v obličeji se jim odráží beznaděj, bolest a prázdnota, V žádném případě se jim nedívejte do očí, neboť právě při pohledu Vám z těla vytáhnou duši! TENTO PROCES SE DÁ ZASTAVIT, JEN POKUD dotyčnému andělovi odstřihneme KŘÍDLA! Anděl bez křídel dlouho nepřežije ..!
  Když člověk koná zlo, Azazel se převtělí do těla člověka a v něm pak koná hříchy a čerpá moc ....
  omlouvám se že sem to sem napsal ale přišo mi to vhodné :-D


 • ... 30.04.2016 v 15:41 Kdo je Asariel?


 • ✿Terez✿ 05.05.2016 v 08:53 ...- Vzácný posel, který je nápomocen v prohlubování intuice a daru předvídání.

  Pomáhá duchovním rádcům a mystikům soustředit se na předávání „čistých“ informaci a získávání moudrosti. Dokáže pomoci v rozeznávání pozitivních a negativních duchovních vlivů. Je velkým duchovním učitelem a vede ty, kteří se na něj naladí k pravdě, lásce a nezištné pomoci druhým. V jeho vibracích neobstojí žádná lež nebo polopravda. Může také napomáhat v případech různých závislostí, ať už drogových či alkoholických problémů.


 • Monika 14.12.2017 v 02:51 Mlichae?to je zase jakej?


 • Lily 01.02.2018 v 13:46 Kdo je Mlichae?


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?obrazky a citaty
Fantazie obrázky a citáty
obrazky a animace
Fantazie Obrázky a Animace pro Facebook