Nadpřirozený světKdo nevěří,nevidí

Andělská znamení

Publikováno 30.03.2017 v 20:06 v kategorii Andělé, přečteno: 186x

Uvěřit v Anděly je tou nejzásadnější překážkou. Když ji však překonáte a spojíte se se svým Andělem strážným, vnímání andělů (vůbec obecně) je už o mnoho lehčí a můžete s Anděly i komunikovat. To buď v duchu nebo nahlas. Jejím to jedno, protože slyší obojí. Ale je lepší mluvit nahlas, zvlášť pro začátečníky (můžete klidně šeptat). Jde o to, že se člověku někdy "pomotají","splynnou".. (nevím jak to nazvat ':D) myšlenky a chudáci andělé v tom poté mají zmatek. Koukám že jsem se zas rozkecala ':D no nic..
Těmito znamení, Anděl říká něco jako "ahoj, jsem tu pro tebe, chci si s tebou povídat.." atak..
Toto jsou nejčastější znamení od vašich Andělů:


1. Peříčka
Jedním z nejčastějších znaků jsou peříčka. Znamená to že např. Jdete někde venku a naleznete peří, pak další a další.. nebo mě se dokonce stalo že jsem se probudila a spadlo na mě peří z polštáře, přitom jsem měla všechny polštáře zaplé (víte co tím myslím ne?) A poté sem našla další.. 

2. Je to rovnou slovo Anděl 
Jednoduše to znamená, že se všude možně vyskutuje slovo ,,Anděl". Např.  V televizi, na benzínce, jako značka nebo; když jedete autem můžete vidět jak na autě před vámi je napsané slovo Anděl a nevím co ještě..

3. Pocity
Andělé se často projevují ve formě pocitů a to jak fyzických,  tak to může být i pocit psychický. Fyzický náznak může být husí kůže, nebo pocit, jako by kolem vás zavál lehký vítr, ikdyž máte všechna okna a dveře zavřená. Emocionální, může být náhlý pocit podpory a lásky, kterou Anděl vyzařuje. 

4. Zvuk
Andělé se taky s vámi mohou spojovat skrze zvuky. Pokud uslyšíte  (např.) Bzučení v uchu, může to být jeden ze signálu, který k vám Andělé vysílají. 

Tip:
Začněte si uvědomovat, v který čas se vám to stává a začnete si všímat opakujícího se schématu. Nesnaží se vás Andělé kontaktovat, když se vám zvedne hladina stresu, aby jste se uklidnily? Nebo se vám to naopak stává když to vůbec nečekáte? Zamyslete se nad tím,  proč se to stává..

5. Vůně
Pokud z ničeho nic ucítíte nečekaně příjemnou vůni a nebudete schopni poznat odkud vychází, může to být jeden z dalších znamení právě od vašeho Anděla. 

6. Nektar v ústech 
Chuť sladkého nektaru v ústech při meditaci značí zvýšení vibrací. Čím silnější jsou vibrace, tím snadněji se s Andělem spojíte. 

7. Vnitřní oko
Většina lidí nedokáže Anděly vnímat svými fyzickými oči. Tím snadněji ale mohou Anděly vnímat s vým vnitřním okem, neboli takzvaným třetím okem.
Při pozorování Andělů je právě klíčové uvolnění, příliš se nesnažit a být otevření čemukoliv, co přijde. V tom vám pomůže pravidelná meditace. Pokud jste v tomto ohledu nováčci, můžete zkusit řízenou meditaci nebo se k nekomu objednat (společná meditace). 


Pokud meditujete a dostanete nějaké znamení, nejlepší je uvolnit se, začít meditovat a říct: ,,Andělé, co se mi snažíte říct? Jaká je vaše zpráva?" 


8. Motýlci
Znamená to, že se najednou objeví spoustu motýlků nebo vás sledují když jste na procházce. 
To je další způsob jakým vás Andělé zdraví skrz fyzický svět. 

9. Andělská světélka
Takzvaná Andělská světélka, jsou "světla" která vidíte vašimi fyzickými oči. Občas tedy můžete vidět Andělská světélka kolem lidského těla, ve sluneční záři nebo v dobře osvícené místnosti. Záře kolem lidského těla mají nejčastěji bílo-zlatou barvu, jsou velmi malá a můžete vidět jak vibrují podobně jako třpytky. Světla od Archandělů jsou často různobarevná.

10. Hudba
Dalším znamením je neustále opakující se jedna a ta samá hudba ( písnička..) a je tam slyšet výrazná věta nebo fráze, která resonuje s tím čím právě procházíte nebo s tím co právě přitahujete. 
 Mě potkalo jen asi polovina z tohoto.. a vám?  :D :)
Komentáře

Celkem 9 komentářů

 • Jenny 04.04.2017 v 20:53 Mne sa stáva to 3. 4.6.9.a 10. A otázka (v tomto som nová) keď mu chcem niečo povedať ale on mi nič nehovorí proste nekomunikuje tak ma počuje a len ma ignoruje? Alebo ako ho vôbec počuť? (Prepáč za toľko otázok o toto som sa nikdy nezaujímala)


 • ✿Terez✿ 12.04.2017 v 10:10 Jenny- Andělé komunikují skrze tebe a je těžké si to uvědomit, protože si nejdřív můžeš myslet že mluvíš sama se sebou. Komunikace s Anděly je až směšně snadná, nepotřebuješ k tomu nic i věřit nemusíš. Prostě s nimi mluvíš jako by jsi je znala už roky. Pokud ti Anděl neodpovídá, je to pro tvoje dobro. Např. Když jsem se na něco zeptala ohledně jich (Andělů) a oni neodpověděli- protože věděli že toho už na mně bude moc a můj mozek by to nezpracoval.

  Ještě sem chci přidat cvičení na komunikace s Anděly ;). Jinak, jsem ráda že tě toto téma zajímá :).

  PS: Promiň že je to tak dlouuhý ;D.


 • Jenny 12.04.2017 v 21:36 To je v poho mám rada informace :D


 • Jenny 12.04.2017 v 21:39 Už odpovida napr. Na : Ako sa máš? Mám si dnes vytvoriť nejaký štít? :D Alebo mi povie: Tento človek sa mi nezdá! To tretie je najuzitocnejsie ale aj začiatok je začiatok... :D


 • ✿Terez✿ 17.04.2017 v 08:07 To je skvělé ;D.


 • Jenny 17.04.2017 v 23:01 Tiež si myslím!;DD Ale dnes cez veľkú noc sa mi smial že som zmoknuta jak sliepka ale že som stále krásna :DDD


 • ✿Terez✿ 22.04.2017 v 09:48 To je dobrý Anděl :D s ním musí být sranda ;D


 • Jenny 24.04.2017 v 21:03 Jo, jo jen když ti cez pisemku začne cosi říkat...
  A pak tam udeláš chybu a pak se tě furt ptá čím to je...ale jinak je fajn...myslím že můj anděl není takový ten: Davej si pozor! A bla bla bla...toto je nebezpečné atd...On je spíš takovej: ,,Tyhle učitelce asi přeplo že?" Ale i když někdy.: (zaspavam cez hodinu) ,,Tohle je důležitý! Vstavej! Rychle!"


 • Emmus 02.10.2017 v 18:38 Muze byt andel i zvire?


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?obrazky a citaty
Fantazie obrázky a citáty
obrazky a animace
Fantazie Obrázky a Animace pro Facebook