Nadpřirozený světKdo nevěří,nevidí

Halloweenské pavučiny

Publikováno 30.10.2015 v 14:55 v kategorii Tvorba, přečteno: 149x

Jak už jsem psala, halloween se blíží! :D Určitě by aspoň někdo chtěl mít umělé pavučiny na halloween. Že? Proto sem dávám návod :D Veselý halloween!


Potřebujeme:

 1. černé pytle na odpadky
 2. nůžky
 3. lepící pásku
Postup:

Pytel rozprostřeme na rovnou podložku. Ustříhneme spodek a rozstřihneme strany tak, aby vznikly dva obdélníky. Z těch jednoduchým přeložením do trojúhelníku a odstříhnutím přebytku získáme čtvercové tvary.

Čtverec přeložíme na trojúhelník a ten ještě dvakrát. Igelit je velmi slabý a bude hodně klouzat, takže radím, abyste si na pomoc vzali lepicí pásku. Kdo je hodně šikovný, nebude ji potřebovat.

Potom začněte vystřihovat tvary, jako kdybyste chtěli vystříhat vánoční stromeček. Až dostříháte, opatrně rozložte a uvidíte krásnou pavučinku. Igelitové pytlíky do košů jsou levné, takže jich můžete spotřebovat libovolné množství.
trashbag-spiderwebs.jpg


Nakonec slepíte pavučiny podle interiéru dohromady a dekorace je hotová. Kde je potřeba, tam můžete vlepit spojovací proužek.

Pokud se vám to hned nepovede, nezoufejte mně se to taky hned nepovedlo ;) A pokud to nepochopíte, na internetu je spousty jiných návodů :D


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?obrazky a citaty
Fantazie obrázky a citáty
obrazky a animace
Fantazie Obrázky a Animace pro Facebook