Nadpřirozený světKdo nevěří,nevidí

O upírech

Publikováno 28.08.2016 v 18:02 v kategorii Nejčastější dotazy, přečteno: 284x

Ahoj :D tady budou vaše časté dotazy o upírech aby jsem nemusela 20x odpovídat na tu samou otázku :D
1. Kde sehnat krev?
Je spousta způsobů- Nemocnice. S.Dodávka. Přepadnout krevní banku :D Nebo se zeptat jinýho upíra protože mně už nic nenapadá.

2. Za jak dlouho budu upír?
- Po provedení rituálu se ti různě budou dostávat příznaky. Špičáky ti hned nenarostou. Záleží na tom, jak často budeš pít lidskou krev a postupem času ti narostou.

3. Náhražky
- Doporučuji hlavně od čarodějek nebo učitelů (pokud máš). Od čarodějek můžeš dostat i náhražku která nechutná jako krev, ale zažene většinu hladu. Budeš ale pořád hladový, jen ne tak že už se budeš moct kontrolovat. Samozřejmě můžeš dostat i normální, ale většinou záleží na nich. Náhražky jsou vlastně dobrý v tom, že zaženou hlad (na určitou dobu) a nemusíš si dělat práci sehnat si krev sám.

4. Upíří učitel
- Vy víte, že já vždycky doporučuju sehnat si učitele ještě předtím než provedete rituál. Lidi si totiž myslí že to zvládnou sami, ale nakonec to dopadně hoodně blbě. Zpět k tématu :D- Myslím že je zbytečné psát na co učitelé jsou, snad každý to víme. Učitelé prostě učí nováčky jak to všechno zvládnout. Upírům se do toho ale většinou nechce a někdy po vás můžou i něco chtít. Tak bacha :D. Ale někdy to za to stojí, je lepší mít učitele než všechno zvládat sám. Většinou se to ani nepodaří a myslím že z nikoho z vás nechce být další drakula :D.

5. Jakou krev pít
- Rozhodně se nesnažte pít svou krev, zbytečný :D upíři totiž neustále potřebují krev doplňovat (zvlášť ve vývinu kdy je potřeba rozvynout špičáky :D). Zvířecí krev pít můžete, ale kromě toho že je nejspíš dobrá, je vám k ničemu. Upíři potřebují lidskou krev. Když se hodně napijete lidské krve, můžete mít pocit že vám to nachvíli zahnalo hlad,pomáhá to při vývinu pokud ještě nejste úplný upír, ale fakt je, že se vám nikdy nepodaří zahnat hlad úplně. Jo, já vím.. zase trochu mimo téma :D.

6. Poloupír nebo upír?
- Pokud vás náhodou zajímá můj názor, tak jednoduše odpovím: Podle mně být poloupírem je lepší než být upír. Nic proti upírům.. ale jestli se nováčik rozhoduje, příjde mi lepší poloupír. Poloupír může jíst lidské jídlo za to upír po něm zvrací. Rodiče by si mohli myslet že vám něco je. Nechci vás odrazovat, ale měli by jste o tom aspoň přemýšlet. De o to, že poloupír může být i jako člověk, ale má vlastnosti a schopnosti jako upír. Zdá se mi teda že by to bylo lehčí.


Článek ještě určitě budu doplňovat. Už mě bolí ruce a měla bych už jít :D Pokud vás ještě něco napadne, napište do komentu ;)A ještě než se zeptáte,ne, já nejsem upír, jsem kočkodlak co o tom hodně ví ;DKomentáře

Celkem 5 komentářů

 • ... 02.09.2016 v 20:07 Popravdě..
  Já tě docela obdivuji, jak jsi mohla napsat už tolik článků a ještě se nescvoknout z těch dotazů a tak dále. Píšeš přímo božsky jen mám jeden dodatek - furt se mi zdá že vše, co najdu tady najdu vzápětí na jiném blogu se starším datem. Působí to pak že to jenom kopíruješ. Ale to je jen taková drobnost.

  Já mít klobouk tak smekám c: ..


 • ✿Terez✿ 03.09.2016 v 09:25 Přiznávám, že někdy něco okopíruji, ale napíšu zdroj :) jinak ti děkuji : )


 • ... 03.09.2016 v 14:49 Já tě nesoudím.
  Někdy je potřeba se někde inspirovat ^^ ..
  A ještě k tomu..
  Pokud z téhle IP adresy někdy něco ještě přišlo tak se omlouvám :(
  Ségra nějak vyčíhla kam chodím a.. :/
  Takže pokud něco přišlo tak jsem toho většinu nepsala.


 • Lea 11.01.2017 v 10:07 Všechno jsem si přečetla a je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  =•)


 • Nebe 24.01.2018 v 20:11 Mohu se živit i zvířecí krví?

  Přeperu člověka nebo nějaké zvíře (vlk, medvěd,srnka).

  Budu mít nějaké schopnosti třeba jako že Twilight ságy?

  Co uzvednu?

  Bu líp vidět očima a slyšet ušima?(mojema)

  Bude mi zima?nebo si můžu vyjít v zimě v plavkách ven a nic mi nebude?

  Budu nemocná?

  Když budu pít zvířecí krev porostou mi špičáky?


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?obrazky a citaty
Fantazie obrázky a citáty
obrazky a animace
Fantazie Obrázky a Animace pro Facebook