Nadpřirozený světKdo nevěří,nevidí

Obrana aneb když potkáte Trola.

Publikováno 22.04.2016 v 09:03 v kategorii Trolové, přečteno: 119x

Asi nikdo nechce narazit na trola a nejspíš se to ani nestane, protože už jsou v podstatě na vymření. Jen se pořád mluví o tom že by mohli žít v Norsku, ale o tom jsem už psala :D tak zpět k tématu. 
Kdyby se to přeci jenom stalo, tak normální člověk by nejspíš stuhnul a na místě umíral hrůzou... nevím jak vy ale já asi jo :D 
Ale to má svoje výhody... pamatujte si že trolové nejsou zrovna moc inteligentní a tak jsou taky zvědaví, jednoduše jdou za vším co se hne nebo dělá ňáký zvuky. Takže vy nesmíte ani pípnout. Zkuste se na něj nedívat,nehýbat se ani nic nedělat a buď odejde, nebo taky ne :D pro takový případy bych nosila baterku a posvítila mu do očí nebo vyslovila ochranný kouzlo. Říká se že trolové vylézají jen v noci, protože se bojí světla. 

Já vím, takový velký tvor a stačí jen tohle. Ale... už jsem psala jaký jsou :D 
Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Lea 11.01.2017 v 09:52 Existují i hodní trolové ?Se ,kterými by se dalo třeba skamarádit ?


 • ✿Terez✿ 13.01.2017 v 13:57 Bohužel ne, oni za to ani nemůžou.. prostě mají jen instinkty důležité k životu ;) pro představu něco podobného jako kdybys v přírodě viděla rozzuřenýho hrocha ;D.


 • Jenny 21.02.2017 v 18:54 :)) hele ja sem večer běhala a neco se mihlo šla sem blíž a zrazu velkej obrys a čumák.bylo to vysoké jakostrom rači sem utekla nepozorovaně je možné že to byl trol? Tak divne brucel takový hhhhh hhhrrrr hggg


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?obrazky a citaty
Fantazie obrázky a citáty
obrazky a animace
Fantazie Obrázky a Animace pro Facebook