Nadpřirozený světKdo nevěří,nevidí

Vzhled a chování

Publikováno 28.04.2015 v 13:21 v kategorii Poloupír, přečteno: 296x

Upíři, zvláště pak upírky by měli být vážně nádherní - působit okouzlujíce, dokonale. Vampýři velice ošklivě - těmi se teď zabývat nebudeme.
Poloupír je "příbuzný" s upírem, s vampýrem tedy nemá co dělat. Protože je "příbuzný" s upírem, bude také, logicky, hezký.
Je ale také, a to ještě víc, z lidské "strany."Poloupír je, pokud mluvím o vzhledu, něco jako lepší člověk, dokonalejší.Možná proto, aby mu lidé důvěřovali, poslouchali ho, nechali se jím ovlivnit.Proto je poloupírka často krásná -> i když s největší pravděpodobností nechce, táhne za sebou lidi, které přitahuje.Je to docela logické - lépe se jí/jemu získává krev.Není to ale tak, že poloupír se chová tak krásně, jak vypadá. Jak může být někdo, kdo je vyděšený sám ze sebe, příjemný a milý na ostatní? Lze to, ale nečekejte společenskost, spíše samotáře. To už bychom ale byli u povahy a ne vzhledu.To, že by musela být poloupírka s bledou pletí, černými vlasy a rudýma očima je blbost.Poloupíři vypadají jako příjemní, hezcí, často i krásní lidé.

0048fd9615_86422352_o2.jpg

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • erika 24.03.2017 v 17:51 na mna sa ludia dosť často pozerajú normalne chodím oblečená normalne som taká ako ostatní (možno)ale kde kolvek idem tak sa na mna ludia pozeraju aj ked ide niekdo autom aj hlavu otoči je mi to nepijemne može to byt pod na poloupira ,


 • karolina koutna 11.06.2017 v 13:22 ahoj, jsem polo upirka chodi za mnou hodne lidi a mam ostre spicaky ke krvi se nekdy nemusim ale nepohrdnu hol polo upirky se stim musi naucit zit ale lidem kteryn neduverujete by jsem to nikdy nerekla a proto to vi jen moji nej nej kamaradky ale nekteri vam take nemusi verit tak si z toho nic nedelejte a zijte svuj zivot


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?obrazky a citaty
Fantazie obrázky a citáty
obrazky a animace
Fantazie Obrázky a Animace pro Facebook